Πολύ καλές εμφανίσεις πραγματοποίησαν οι αθλητές της Deree Tennis Academy στα ITF, Τennis Europe και Εθνικά τουρνουά, που διεξήχθησαν στις 1-10 Ιουλίου, κατακτώντας μια 1η, τρεις 2ες και μια 3η θέση.
Αναλυτικότερα, ο Γιάννης Σακκάς κατέκτησε την 1η θέση στο διπλό, στο διεθνές τουρνουά της ITF, που διεξήχθη στο Αγρίνιο 1-8 Ιουλίου με συμπαίκτη τον Σταύρο Μαστρογαυράκη.
Ο Αντώνης Μαλαβάζος συμμετείχε στο Διεθνές τουρνουά της Τennis Europe Αpple Bowl, στο Aviles της Ισπανίας και κέρδισε την 2η θέση στο διπλό, ενώ στα Εθνικά τουρνουά Ε3 που διεξήχθησαν 5-8 Ιουλίου, σε Αριδαία και Ραφήνα, η Έλενα Δάψη κατέκτησε τη 2η θέση στη Ραφήνα στο μονό, η Μελίνα Παπαγεωργίου τη 2η θέση στην Αριδαία και ο Δημήτρης Αντωνόπουλος την 3η θέση στο μονό.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τη συμμετοχή και τις προσπάθειες τους!